Archive for Μαρτίου, 2020

Πρόγραμμα τηλεμαθημάτων (Tελευταία ενημέρωση 26-4-2020)

Αγαπητοί μαθητές και γονείς του Γυμνασίου και των Λυκειακών Τάξεων Σημάντρων σας ανακοινώνουμε το πρόγραμμα τηλεμαθημάτων που ξεκινούν πλέον για όλες τις τάξεις. Το πρόγραμμα αυτό θα ανανεωθεί με νέα μαθήματα μέχρι το τέλος της εβδομάδας. Σας παρακαλούμε να ενημερώνεστε από την ιστοσελίδα του σχολείου για κάθε νεώτερη εξέλιξη. Πατήστε πάνω στην παρακάτω εικόνα και κατεβάστε το αρχείο στον υπολογιστή σας για να γνωρίζετε το πρόγραμμα ανά τάξη και ημέρα.

Εικόνα1

Οδηγίες για παραμονή παιδιών κι εφήβων στο σπίτι

90217608_105138391121631_5878813417854205952_o

Hλεκτρονική Σχολική Τάξη μαθηματικών