Archive for Σεπτεμβρίου, 2021

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΓΙΑ 29/9 , 30/9 ΚΑΙ 1/10/2021

Σύμφωνα με ενημέρωση που είχαμε από τους μαθητές η κατάληψη του σχολείου λήγει σήμερα. Από αύριο Τετάρτη τα μαθήματα θα γίνονται κανονικά και ενημερώνουμε τους μαθητές να προσέλθουν αύριο κανονικά στο σχολείο για τα μαθήματα τους.

Στον παρακάτω σύνδεσμο θα βρείτε το πρόγραμμα του σχολείου για την Τετάρτη 29/9/21 , Πέμπτη 30/9/21 και Παρασκευή 1/10/21.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Αγιασμός για το σχολικό έτος 2021-2022

Αγαπητοί μαθητές  και γονείς , Αγιασμός του Σχολέίου μας θα τελεστεί στις 10 παρά τέταρτο το πρωί της Δυτέρας 13 Σεπτεμβρίου!
Η μεταφορά των μαθητών.προς το σχολείο με τα λεωφορεία θα γίνει στις 9 π.μ.το πρωί και η επιστροφή στις 12 μ.μ.
Να έχετε μαζί σας τα σακκίδιά σας για να μεταφέρετε τα βιβλία που θα σας δοθούν.!
Επίσης μην ξεχάσετε τη μάσκα σας και το αποτέλεσμα του self test είτε εκτυπωμένο είτε σε φωτογραφία στο κινητό σας τηλέφωνο!
Ευχόμαστε σε όλους καλή αρχή στη νέα σχολική χρονιά !